ΣΚΥΛΛΙΑΣ 2018: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΣΚΥΛΛΙΑΣ 2018: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ ΤΟΥ "ΣΚΥΛΛΙΑ 2018".


ΣΚΥΛΛΙΑΣ 2018, 8ος ΔΙΑΠΛΟΥΣ Β. ΕΥΒΟΪΚΟΥ
25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018, ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΝΔΡΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΚΑΦΟΣ ΣΥΝΟΔΕΙΑΣ
1ος ΛΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4:14.16 ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2ος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4:22.13 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΚΗΣ
3ος ΜΑΛΛΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 4:35.20 ΒΟΥΣΟΥΡΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
4ος ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5:03.12 ΚΑΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
5ος ΞΥΡΑΦΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5:34.37 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ
6ος ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6:26.25 ΚΟΝΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
7ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 6:38.51 ΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8ος BUHTA KRISZTIAN 7:10.06 ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΜΑΣΤΡΟΔΟΥΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΚΑΦΟΣ ΣΥΝΟΔΕΙΑΣ
1η ΓΟΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ & 4η ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΉ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 4:59.48 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΣΚΑΦΗ: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ AQUATHLON ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 24:41.22
2ος ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:44.59
3ος ΜΕΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29:07.48
4ος ΜΙΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29:23.63
5ος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30:02.04
6ος ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 30:28.25
7ος ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30:32.03
8ος ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30:44.54
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ AQUATHLON ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΓΔΑ 27:47.48
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8000μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:00.57
2ος ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΝΗΣ 2:01.06
3ος ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:04.14
4ος ΝΤΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:04.13
5ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2:13.20
6ος ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2:24.34
7ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:25.41
8ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:28.21
9ος ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2:28.27
10ος ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:47.00
11ος ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:56.18
12ος BUCHTA KRISZTIAN TAMAS 2:56.30
13ος ΒΕΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:00.12
14ος ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:07.35
15ος ΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 3:09.03
16ος ΤΣΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3:10.14
17ος ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:24.00
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:08.39
2η ΔΕΛΙΑΛΗ ΝΕΛΛΗ 2:08.59
3η ΔΙΑΛΕΤΑΡΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2:14.07
4η ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2:42.30
5η ΒΕΛΜΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2:42.40
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ 2:42.40
7η ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:52.20
8η ORSLYA NYITRA 3:04.24
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5000μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:17.35
2ος ΝΤΟΥΡΖΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17.53
3ος ΠΑΝΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:19.30
4ος ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1:28.10
5ος ΛΑΪΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:31.23
6ος ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1:34.52
7ος ΤΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:38.13
8ος ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:43.58
9ος ΣΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:47.59
10ος ΡΟΒΙΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:49.07
11ος ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:57.17
12ος ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:02.47
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1:44.20
2η ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1:51.49
3η ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΗ 1:58.19
4η ΡΟΥΓΚΟΥ ΠΕΓΚΥ 2:01.47
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2500μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΡΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:36.08
2ος ΛΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:39.04
3ος ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:39.56
4ος ΠΑΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:41.53
5ος ΧΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:42.13
6ος ΤΣΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:42.38
7ος ΤΣΩΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:43.02
8ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:45.31
9ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 00:46.04
10ος ΛΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:46.08
11ος ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:49.01
12ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:49.25
13ος ΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52.55
14ος ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:55.31
15ος ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:56.43
16ος ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 00:59.12
17ος ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:59.42
18ος ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:02.00
19ος ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04.34
20ος ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:05.28
21ος ΛΑΣΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:17.34
22ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:29.16
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΥ ΟΛΓΑ 00:52.58
2η ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:04.16
3η ΟΤΑΠΑΣΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1:05.45
4η ΔΙΑΒΑΤΗ ΒΙΒΙΑΝ 1:06.00
5η URSULA WEIHER 1:22.53
6η ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 1:23.49
7η ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 1:30.29
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 500μ.
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΑΓΟΡΙΑ 15 ΕΤΩΝ(2003)
1ος ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ
2ος ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΟΡΙΑ 14 ΕΤΩΝ(2004)
1ος ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΟΡΙΑ 13 ΕΤΩΝ(2005)
1ος ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
2ος ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚ.
3ος ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.
4ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
5ος ΜΟΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
6ος ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ(2006)
1ος ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
2ος ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
3ος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4ος ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5ος ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
6ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7ος ΡΩΤΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ(2007)
1ος ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚ.
2ος ΑΡΓΥΡΟΠΑΙΣ ΑΝΔΡΕΑΔ
ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ(2008)
1ος ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ος ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ(2009)
1ος ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΟΣ
2ος ΜΠΕΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 15 ΕΤΩΝ(2003)
1η ΚΟΝΤΟΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ
2η ΜΠΑΣΗ ΖΩΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΕΤΩΝ(2004)
1η ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 13 ΕΤΩΝ(2005)
1η ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΜΕΝΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
2η ΠΟΡΗ ΒΑΛΕΡΙΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ(2006)
1η ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
2η ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ(2007)
1η ΣΩΤΗΡΑ ΕΛΕΝΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ(2008)
1η ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2η ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΙΤΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (2009)
1η ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2η ΓΚΟΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

πηγή:
https://www.facebook.com/skyllias/

Σχόλια